SON DAKİKA

Kripto Bizde

Resmin büyük halini görmek için tıklayın

17 Şubat 2023 - 13:04 'de eklendi ve 31 views kez görüntülendi.

Doktorlar bile şaştı kaldı

Son dakika haberi… Kahramanmaraş merkezli büyük depremlerin 11. gününde 248. saatte 17 yaşındaki Aleyna Ölmez enkaz altından sağ olarak çıkarıldı.

SON DAKİKA HABERİ: Kahramanmaraş merkezli depremlerde resmi verilere göre can kaybı sayısı 36 bin 187’ye yükseldi. 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden 11 gün sonra enkaz altından mucize haberleri gelmeye devam ediyor.

Kahramanmaraş merkezli büyük depremlerin 11. gününde 248. saatte 17 yaşındaki Aleyna Ölmez enkaz altından sağ olarak çıkarıldı.

Ümitlerin tükendiği anda, ekipler iş makinesi ile çalışma yaptıkları esnada maden işçileri, AFAD ve Sakarya Büyükşehir İtfaiyesi ekipleri Atabey Apartmanı’nda bir ses duydular.

‘DOMUZ DAMI’ YÖNTEMİYLE ULAŞILDI

JAK ekiplerinin de katıldığı arama çalışması sonrası 17 yaşındaki Aleyna Ölmez’e sağ olarak ulaşıldı. Madencilerin ‘Domuz damı’ yöntemiyle ulaştıkları Aleyna Ölmez, UMKE ekipleri tarafından ambulansla hastaneye sevk edildi.
Yakınları ve kurtarma çalışmasına katılan ekipler büyük sevinç yaşarken, binadan yeni güzel haber verebilmek için ekipler çalışmalarına devam ettiler.
GENÇ KIZ İLE KONUŞTULAR VE DURUMU İYİ!
Kurtarma ekibindekiler Aleyna Ölmez’in yakınlarına verdikleri bilgide, genç kız ile konuştuklarını, durumunun iyi olduğunu kaydettiler.

Doktorları ve muhabir ne yaptın 11 gün boyunca birşey yedibn ni dedi. Yemedim dedi. Doktor bile bu durumu tıp zor açıklar dedi. Hiçbir travma yok. Aleyna sadece inancını sağlam tutmuş ve Allah onu yaşatmış, yakınlarının yorumu böyle oldu.
Uçak ambulans ile Aleyna Ankara’ya sevk ediliyor
Doktorun son sözü. Biz artık mucizelere inanıyoruz. Hayatta kalması mucize çünkü dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA