SON DAKİKA

Kripto Bizde

Resmin büyük halini görmek için tıklayın

29 Nisan 2022 - 15:59 'de eklendi ve 1.429 views kez görüntülendi.

10 Yaşında ki Kızın Ağlatan Duası ve İlk Orucu

İsmim Esra; eşim vefat edeli 4 yıl olmuştu. 30 yaşında dul kalmış olmama rağmen hiç kimseye el açmamış, kızımla hayata tutunmak için elimden geleni sonuna kadar yapmıştım.

Etrafımda ki bir çok insan başka bir erkekle evlenmem konusunda baskı yapsa ve hatta bir çok taliplim çıkmış olmasına rağmen sırf kızım için hiç birisine makul bakamamıştım.

Birçok olay duymuştum, özellikle kız çocuğu olduğu halde başka bir erkekle evlenen ve sonunda kız çocuğu mağdur olan birçok olaya şahit olmuştum. Kızım benim için her şeydan daha kıymetliydi. Kendi mutluluğum için onun geleceğini tehlikeye atabilecek bir evliliği asla yapamazdım.

Kızım bu yıl 10 yaşına girmişti. Kızıma çok rahat bir hayat yaşatamamış olsamda, onun üzülmemesi için bu zamana kadar çok çabalamıştım. Okulda ki arkadaşlarından eksiği kalmaması için gece gündüz çalışırdım.

Bazı zamanlar evlere temizliğe gittim, bazı dönemlerde mevsimlik işlerde çalıştım. Ama Allah’a şükürler olsun ki son bir yıla kadar hiç kimseye muhtaç olmadan ayakta durmayı başardım.

Yaşadığımız pandemi nedeniyle artık evlere temizliğe gidememem ve mevsimlik iş imkanın olmaması ciddi ekonomik sorunlar yaşamamıza neden olmuştu.
Evlerine temizliğe gittiğim insanlar karantina nedeniyle dışarıdan birisinin evlerine girmesini uygun görmüyorlar, iş için başvurduğum her kapıdan elim boş dönüyordu…………. >>> DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLA

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA