SON DAKİKA

Kripto Bizde

Tam 12 Yıl Önce Kaybolan Çift Arabalarının İçinde bulundular

Tam 12 Yıl Önce Kaybolan Çift Arabalarının İçinde bulundular
Bu haber 23 Şubat 2022 - 14:32 'de eklendi ve 1.599 views kez görüntülendi.

Yeni evlendiler. Kız 22 yaşında, erkek 25. Yolda araçları dikkatsizlik sonucu nehire uçtu. Günlerde aradılar hiç bir ize rastlayamadılar. Tam 12 sene sonra tesadüf eseri nehrin dibine gömülmüş halde bulunup çıkardılar. Aracın kapısını açtıklarında kızı gördüler .

Tam On iki Yıl Önce Kaybolan Çift Arabalarının İçinde bulundular.12 Yıl Önce Kaybolan Çiftin cansız bedenleri, Arabalarının İçinde Nehrin Dibinde Bulundu.Rusya’da 12 yıl önce kaybolan çiftin bedenleri bir dalışçının nehrin dibindeki arabayı ve cesetleri görmesi üzerine bulundu.

Rusya’da 12 yıl önce gizemli bir şekilde kaybolan 25 yaşındaki IIya Zhirnov ve kız arkadaşı 22 yaşındaki Kira Cherkasova bedenleri arabalarının içinde nehrin dibinde bulundu.

ÇİFTİN CANSIZ BEDENLERİ ARABALARININ İÇİNDE NEHRİN DİBİNDE BULUNDU

Çift 2005 yılının aralık ayında arkalarında hiçbir iz bırakmadan gizmeli bir şekilde kayboldu. Çiftin cesetleri arabanın içinde Cheboksary şehrindeki Volga nehrinde bulundu.

HİÇBİR İPUCU BIRAKMADIKLARI İÇİN POLİS ÇİFTİ ARAMAKTAN VAZGEÇMİŞTİ

2005 yılında Zhirnov kız arkadaşını iş yerinden almak için babasından arabasını istemişti. Çiftin kaybolmasından sonra arkalarında hiç bir ipucu bırakmadıkları için Polis çifti arama çalışmalarına son vermişti.

BİR DALIŞÇI ARABAYI VE İÇİNDEKİ CANSIZ BEDENLERİ GÖRMESİ ÜZERİNE OLAYI POLİSE BİLDİRDİ

Bir dalışçının nehrin dibinde arabayı ve içindeki cansız bedenleri görmesi üzerine olayı polise bildirdi. polis vinç yardımı ile cesetleri arabadan çıkardı.

SU İÇİNDE ZARAR GÖRMEMİŞ BELGELER İLE ÇİFTİN KİMLİĞİNE ULAŞILDI

Arabanın su içinde zarar görmemiş belgeler yardımı ile çiftin kimliğine ulaştı. Polis yaptığı açıklamada, buzlu yoldan dolayı arabanın kontrolünü kaybedip nehre uçmuş olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyledi. Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA